Post thumbnail

TÜRKÇE (TR)

Yakın zamanda Sangal e-Sports olarak  e-Sporu blockchain sistemiyle harmanlayan bir oluşum olarak göze çarpan Intergalactic Gaming ile sponsorluk antlaşmasına vardık. Intergalactic Gaming’den kısaca bahsetmek gerekirse ;

Intergalactic Gaming Nedir?

Galaksiler arası Oyun, rekabet ortamında oyunun doğasıyla ilgili olarak rekabeti canlandıracak web tabanlı bir platformdur. İnovatif özelliklerin, akıllı sözleşmelerin ve IGG’nin entegrasyonu sayesinde, oyun odaklı ekosistemimizin geliştirilmesiyle tüm kullanıcılar için unutulmaz bir deneyim oluşturacağız.

Intergalactic Gaming Ne Yapar?

E-Sporu herkes için erişilebilir erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Platformumuz aracılığıyla çeşitli paydaşları espor ekosistemi üzerinden birbirine bağlayacağız. Oyuncuları, takımları, markaları, profesyonelleri ve daha geniş kitleyi platformumuza bekliyoruz.

Intergalactic Gaminge Nasıl Erişebilirim?

Intergalactic Gaming, web tabanlı bir platformdur. Bu, internete bağlı bir cihazınız olduğu sürece, her yerden platforma erişebileceğiniz anlamına gelir.

 

Antlaşma detaylarını ilgili linkte bulabilirsiniz.

Sangal e-Sports Intergalactic Gaming Sponsorluk Antlaşması(Medium)

 

ENGLİSH (EN)

As we Sangal e-Sports recently we agreed on a sponsorship agreement with Intergalactic Gaming. Intergalactic Gaming is a web based platform that blending e-sports to blockchain system. here is some information for Intergalactic Gaming ;

What Is Intergalactic Gaming ?

Intergalactic Gaming is a web-based platform that will reform the way competitive gaming occurs in the esports landscape. Through the integration of bespoke features, smart contracts and IGG – we will create an unforgettable experience for all users with the development of our gaming driven ecosystem.

Who Is Intergalactic Gaming For?

We aim to make esports accessible for all. We will interconnect the various stakeholders across the esports landscape through our platform. We welcome gamers, teams, brands, professionals, and the wider public to our platform.

 

How Can I Access To Platform?

Intergalactic Gaming is a web-based platform. This means you will be able to access the platform from anywhere, as long as you have a device that is connected to the internet.

 

You can find related information regarding sponsorship, link in below.

Sangal e-Sports Intergalactic Gaming Sponsorship Agreement(Medium)