Post thumbnail

Sangal e-Sports olarak yeni CS:GO ekibimizi sizlere duyurmuştuk. Şimdi de mercek altına alıp yakından inceleme vakti. Son dönemlerin ivme kazanan, genç ve potansiyel sahibi ekibi Team Spartan’ı bundan sonra Sangal e-Sports bünyesinde izleyeceksiniz. Hemen kadroyu tanımaya başlayalım :

›› Burak “burAKyoL” Akyol
Takımın oyun içi lideri ve AWP pozisyonundaki oyuncusu burAKyol, takımını çok iyi yönlendirmesi dışında takımına skor katkısı sağlayarak zor bir işi başarıyor. Umarız bizlere güzel vuruşlarını daha sık gösterecek.

›› Mehmet “Türko” Özen
Genç ve üst düzey aimi ile göz dolduran Türko karşısındaki tecrübeli oyunculara zor anlar yaşatıyor. Oyun mantığını okuyamayan kişiler bir anda kendini ölü buluyor.

›› İlyas “re1sxd” Çalışkan
Üstün reaksiyon hızı ve akıl oyunlarıyla rakibi haritada yok eden bir başka genç oyuncumuz reisxd maç içinde adeta bir sihirbaz gibi şapkadan tavşan çıkarıyor.

›› Sonay “ELQEW” Siligören
Takımın en tehlikeli isimlerinden birisi olan ELQEW gönderdiği teklerle karşı takımın karabasanı gibi üstlerine çöküyor. Elindeki her silahı üst düzey kullanabilmesi de takıma stratejik esneklik ve alternatif sağlıyor.

›› Sencer “sencerEZ” Başcın
Soğukkanlı oyunlarıyla tanınan ve rakibin en savunmasız anında onu gafil avlayan sencerEZ bir sabır abidesi. Spray kontrolünü doğru yönlendiren oyuncumuz daha çok can yakacağa benziyor.

›› Atahan “Atos” Uslu
Takımın motivasyon kaynağı Atos her durumda sorumluluk almaya hazır bir şekilde bekler. Maçın en kritik anında bile disiplini elden bırakmaz.